AUHINNAMÄNG ON LÕPPENUD!

Võitja nime avaldame SIIN

JOOKSUSÕBRA PERSONAALNE STARDIPAKETT TIIDREK NURMEGA

MÄNGUS OSALEMISEGA AITAD: Sotsiaalne Ettevõte Sõbralt Sõbrale

Tiidrek Nurme on Eesti üks edukaimaid kesk- ja pikamaa jooksjaid, kelle nimi spordisõbrale eraldi tutvustust ei vaja. Sihikindlus ja tugev tööeetika on viinud teda lugematute jooksuvõistluste võitudeni ning asetanud tema nime mitmete erinevate rahvusrekordite esikohale.

Osale mängus ja saa endale ainulaadne võimalus viia ka oma jooksuvõimed uuele tasemele. Õnnelikku võitjat ootavad vabalt valitud Nike jooksujalatsid, personaalse 90-päevane treeningkava ning 5 individuaalset nõustamiskorda Tiidrekult endalt.

Tiidrek Nurme on öelnud “Mina Aitan!“. Aita Sina ka ja hea õnne korral tuhised peagi jooksuradadel uute Nike jooksujalatsite ning Tiidreku poolt antud professionaalsete juhiste järgi. Maratonirekordid, värisege!

100% osalusannetustest läheb SA Sõbra Käsi. Sinu panus aitab ellu viia vähekindlustatud laste unistusi!

MÄNGUS OSALEMISEKS TEE ANNETUS:

Saaja nimi: Sihtasutus Sotsiaaltöö Keskus Sõbra Käsi
Saaja konto: EE742200221024680175 (Swedbank)
Makse selgitus: Mina Aitan Tiidrek Nurme

NB! Auhinnamängu loosis osalemiseks on minimaalne annetus 5 EUR! Palun veendu ka, et makse selgitus saaks juhiste järgi, sest selle järgi teame, et annetus on tehtud käesoleva mängu raames ja osalete auhinna loosis.


AUHINNAMÄNGU DETAILID

 • Mängu alguskuupäev – 10.06.2020
 • Mängu lõppkuupäev – 09.07.2020 23:59
 • Kõik annetused lähevad 100% ulatuses otse Sotsiaalse ettevõtte Sõbralt Sõbrale toetuseks
 • Auhinnas sisaldub:
  • Sinu poolt valitud Nike jooksujalatsid
  • Tiidrek Nurme poolt koostatud personaalne 90-päevane treeningkava
  • 5 individuaalset nõustamiskorda Tiidrekuga
 • Auhinna võitja nime avaldame auhinnamängu kodulehel ning kampaania sotsiaalmeedia kanalites.
 • Auhinna kättesaamine lepitakse kokku kahepoolselt sobivale ajale, arvestades sealjuures ka võimalikke COVID-19 piirangutest tingitud asjaolusid.
 • Auhind on välja pandud hea tahte alusel. Auhinnamängu korraldaja ei saa tagada, et auhind vastab Sinu personaalsetele ootustele.

KUIDAS SINU ANNETUS AITAB?

Sõbralt Sõbrale on sotsiaalne ettevõte, millele kuulub 19 uuskasutuskauplust– 18 neist Eestis ja 1 Leedus ning kes kutsub kaasa looma võimalusi headeks muutusteks. Kogu 20 tegutsemisaasta jooksul on panustatud läbi “Hoolime koos” projektide heategevusse, eelkõige lastesse ja noortesse Eestis.

Sinu annetus läheb heategevusprojektile “Uks unistuste suunas” elluviimiseks, mille eesmärk on toetada laste unistusi ja aidata neil täituda, olgu selleks siis trennid, tervis, muusika, jalgratas või õpingud.


VAATA KA TEISI AUHINNAMÄNGE: