AUHINNAMÄNG ON LÕPPENUD!

Võitja nime avaldame SIIN

NALJA TÄIS ÕHTUSÖÖK MALLUKAGA TEMA LEMMIKUS SÖÖGIKOHAS SNOOB RESTOS

MÄNGUS OSALEMISEGA AITAD: Eesti Vähihaigete Laste Vanemate Liit

Mariann Treimann on rohkem tuntud nime all Mallukas – aus ja avameelne blogija, kelle tegemistega vähemal või rohkemal määral ilmselt me kõik kokku oleme puutunud. Tema otsekohene ning konkreetne arvamus tulevad selgelt välja (musta) huumorit ja ilma filtrita päris elu kajastavates blogipostitustes. Vahel meelelahutuslikes. Vahe elulistes ning vahel kasulikes – igaühele midagi. Mallukas ütleb ka ise enda kohta, et ta on abikaasa ühele, ema kolmele ning blogija tuhandetele. Ja ta ei liialda – nimelt on Mallukas Eesti kõige loetum blogija. 

Marianni moto on võtta vabalt ja elada elu lõbusalt. Ja see tuleb tal pagana hästi välja. Üks on kindel – igav temaga ei hakka, vabalt saab end tunda ja juttu jätkub kauemaks, eriti kui vein mängus on. Klaasid täituvad ja ees ootab meeletult vahva ja humoorikas õhtu. Igati hea ka kõhulihastele!

Mariann Treimann on öelnud “Mina aitan!” – aita Sina ka ja võid juba õige pea sumedat suveõhtut nautida Mallukaga veiniklaase kokku lüües, head toitu süües ning elu nautimas tema lemmikrestos Snoob. Täpselt Malluka moodi.

100% osalusannetustest läheb Eesti Vähihaigete Laste Vanemate Liidule

MÄNGUS OSALEMISEKS TEE ANNETUS:

Saaja nimi: Eesti Vähihaigete Laste Vanemate Liit
Saaja konto/IBAN:
EE382200221001116031 (Swedbank)
EE491010220228910221 (SEB)
EE147700771001365866 (LHV)
Makse selgitus: Mina Aitan Mariann Treimann

NB! Auhinnamängu loosis osalemiseks on minimaalne annetus 5 EUR! Palun veendu ka, et makse selgitus saaks juhiste järgi, sest selle järgi teame, et annetus on tehtud käesoleva mängu raames ja osalete auhinna loosis.


AUHINNAMÄNGU DETAILID

  • Mängu alguskuupäev – 10.06.2020
  • Mängu lõppkuupäev – 09.07.2020 23:59
  • Kõik annetused lähevad 100% ulatuses otse Eesti Vähihaigete Laste Vanemate Liidu toetuseks
  • Auhinnas sisaldub ühine õhtusöök Mariann Treimanniga tema lemmiksöögikohas Snoob Restos.
  • Auhinna võitja nime avaldame auhinnamängu kodulehel ning kampaania sotsiaalmeedia kanalites.
  • Auhinna kättesaamine lepitakse kokku kahepoolselt sobivale ajale, arvestades sealjuures ka võimalikke COVID-19 piirangutest tingitud asjaolusid.
  • Auhind on välja pandud hea tahte alusel. Auhinnamängu korraldaja ei saa tagada, et auhind vastab Sinu personaalsetele ootustele.
  • Käesoleva auhinnamängu sponsor on Snoob Resto.

KUIDAS SINU ANNETUS AITAB?

Eesti Vähihaigete Laste Vanemate Liit on loodud 1992. aastal eesmärgiga aidata vähihaigeid lapsi ning nende vanemaid. Organisatsioon koondab vähihaigete laste vanemaid, kes tunnevad vajadust kuuluda vähihaigete laste vanemate kogukonda, saada tuge ning olla toeks ka teistele vanematele.

Hädasolijate vajadused ei ole piiridesse seatavad, ei saagi olla, seetõttu ei ole jäigad ka organisatsiooni tegevussuunad ning pakutav abi lähtub eelkõige abivajajate soovidest.


VAATA KA TEISI AUHINNAMÄNGE: