AUHINNAMÄNG ON LÕPPENUD!

Võitja nime avaldame SIIN

UNUSTAMATU LANGEVARJU TANDEMHÜPE 4KM KÕRGUSELT JÜRI POOTSMANNIGA

MÄNGUS OSALEMISEGA AITAD: MTÜ Eesti Noorte Vaimse Tervise Liikumine

Jüri Pootsmann ei vaja lähemat tutvustamist! Ilmselt oleme me kõik just suve saabudes üht või teist tema laulu kaasa laulnud või mõttes ümisenud. Jüri mahe hääl, sügavad laulusõnad ning suurepärane muusika sobivad nii sumedasse suveõhtusse kui kaaslaseks pikemale autosõidule. Vajuta vaid “Play” ja juba võidki kaaslase “silmades”se uppuda. Ja nii tundide viisi!

Jüril on sellele suvele aga eriliselt ekstreemsed ootused ja ta kutsub oma mängu võitja endaga oma esimesele adrenaliinirohkele langevarju tandemhüppele 4km kõrguselt. Hüppe ajal olete mõlemad turvaliselt oma kogenud instruktori külge kinnitatud ning saate nautida nii 45 sekundit vabalangemist kui ka seejärel taevalaotuses tiibvarjuga liuglemist. No ikka tõeline seiklus, proovilepanek ja julgustükk ühe korraga! Ja ehk ka võimalus teada saada kui chill, sõbralik ja äge kaaslane Jüri ka vabal ajal on!

Jüri Pootsmann on öelnud “Mina aitan!” – aita ka Sina ja võid saada ekstreemse ja meeldejääva suve-elamuse ning sooritada koos Jüri Pootsmanniga tema elu esimene langevarjuhüpe! Varasem kogemus langevarjudega ei ole vajalik, kuid mõne Jüri laulu refrääni peast ümisemise oskus on igati soovituslik!

Langevarjuhüpped (nii Sinu kui võitja kui Jüri Pootsmanni) toimuvad koostöös Eesti Langevarjuklubi Skydive.ee-ga.

100% osalusannetustest läheb Eesti Noorte Vaimse Tervise Liikumise MTÜ-le. Anna oma panus, et vaimse tervise probleemide käes vaevlevad noored saaksid abi ning neil oleks võimalik elada täisväärtuslikku elu!

MÄNGUS OSALEMISEKS TEE ANNETUS:

Saaja nimi: MTÜ Eesti Noorte Vaimse Tervise Liikumine
Saaja konto: EE547700771002945955 (LHV)
Makse selgitus: Mina Aitan Jüri Pootsmann

NB! Auhinnamängu loosis osalemiseks on minimaalne annetus 5 EUR! Palun veendu ka, et makse selgitus saaks juhiste järgi, sest selle järgi teame, et annetus on tehtud käesoleva mängu raames ja osalete auhinna loosis.


AUHINNAMÄNGU DETAILID

  • Mängu alguskuupäev – 10.06.2020
  • Mängu lõppkuupäev – 09.07.2020 23:59
  • Kõik annetused lähevad 100% ulatuses otse MTÜ Eesti Noorte Vaimse Tervise Liikumine toetuseks
  • Auhinnaks on langevarju tandemhüpe koos Jüri Pootsmanniga, mille on välja pannud ja viib läbi Eesti Langevarjuklubi (skydive.ee)
  •  Loe tandemhüppe kohta lähemalt ja tutvu hüppajale kehtestatud nõuetega siin: https://skydive.ee/koolitus/tandem
  • Auhinna võitja nime avaldame auhinnamängu kodulehel ning kampaania sotsiaalmeedia kanalites.
  • Auhinna kättesaamine lepitakse kokku kahepoolselt sobivale ajale, arvestades sealjuures ka võimalikke COVID-19 piirangutest tingitud asjaolusid.
  • Auhind on välja pandud hea tahte alusel. Auhinnamängu korraldaja ei saa tagada, et auhind vastab Sinu personaalsetele ootustele.

KUIDAS SINU ANNETUS AITAB?
MTÜ Eesti Noorte Vaimse Tervise Liikumine organisatsiooni kuuluvad inimesed, keda huvitab Eesti noorte vaimne tervis ja heaolu. Ühingu visioon on, et iga Eesti noor kasvaks üles vaimset tervist toetavas keskkonnas.

Sinu annetus aitab organisatsioonil kujundada vaimse tervisega seotud poliitikat, jagada kogemuslugusi ning korraldada vaimse tervise loengud erinevates gümnaasiumites, kus jagatakse lisaks teadmistele ka enda isiklikke kogemusi vaimse tervise probleemidega.  


VAATA KA TEISI AUHINNAMÄNGE: