AUHINNAMÄNG ON LÕPPENUD!

Võitja nime avaldame SIIN

PÕNEVUST TÄIS KANAL 2″ÕHTU” SAATE SALVESTUSPÄEV ROBERTI, PIRETI & JÜRIGA

MÄNGUS OSALEMISEGA AITAD: SA Heategevusfondi Minu Unistuste Päev

Kuidas Sina oma Õhtud veedad? Ilmselt on üsna tõenäoline, et aeg-ajalt koos Roberti, Pireti ja Jüriga päevakajalisi uudiseid ja meelelahutuslikke sketše järgides. Pärast pikka päeva ei olegi midagi mõnusamat kui positiivse energiaga telesaade kuumimate teemade, kuulsuste tegemiste ja hea meelelahutusega! 

Küll aga on prožektorivalguses midagi enneolematut: adrenaliinitase tõuseb teadmisega, et kaamera taga on reaalselt kümneid, vahel isegi sadu tuhandeid inimesi, kes iga Sinu liigutust jälgib. “Õhtu!” saatetiim tahab Sinuga seda kogemust jagada ning kutsub mängu võitja endaga saadet tegema. Saad osa kõigest: backstage elu ja olu, otse-eetri närv, stuudiokogemus ning saatejuhtide lõputu energia. 

Saate “Õhtu!” tiim – Robert, Piret, Jüri – on kõik öelnud “Mina aitan!” – aita ka Sina ja Sinust võib saada “Õhtu!” saate tiimiliige koos salvestuspäeva ja kohapealsete põnevate ootamatuste – üllatuste ja otse-eetri adrenaliiniga.

100% osalusannetustest läheb SA Heategevusfondile “Minu Unistuste Päev”. Sinu panus aitab kinkida raskelt haigelt lastele ja nende perekondadele ühe meeldejääva päeva, et tuua vaheldust argipäeva muredest ja rõõmu ka nende inimeste ellu!

MÄNGUS OSALEMISEKS TEE ANNETUS:

Saaja nimi: SA Heategevusfond Minu Unistuste Päev
Saaja konto:
EE082200221059721449 (Swedbank)
EE101010220197114226 (SEB)
EE767700771001366205 (LHV)
EE931700017003582453 (Luminor)
Makse selgitus: Mina Aitan Kanal 2 Õhtu

NB! Auhinnamängu loosis osalemiseks on minimaalne annetus 5 EUR! Palun veendu ka, et makse selgitus saaks juhiste järgi, sest selle järgi teame, et annetus on tehtud käesoleva mängu raames ja osalete auhinna loosis.


AUHINNAMÄNGU DETAILID

  • Mängu alguskuupäev – 10.06.2020
  • Mängu lõppkuupäev – 09.07.2020 23:59
  • Kõik annetused lähevad 100% ulatuses otse SA Heategevusfond Minu Unistuste Päev toetuseks
  • Auhinnas sisaldub terve päeva pikkune meeleolukas “Õhtu” saate salvestuspäev koos Roberti, Pireti ja Jüriga. Näe oma silmaga kuidas valmimad legendaarse “Õhtu” saate erinevad videoklipid ja mis toimub samal ajal kaadri taga. Unustamatu elamus on garanteeritud!
  • Auhinna võitja nime avaldame auhinnamängu kodulehel ning kampaania sotsiaalmeedia kanalites.
  • Auhinna kättesaamine lepitakse kokku kahepoolselt sobivale ajale, arvestades sealjuures ka võimalikke COVID-19 piirangutest tingitud asjaolusid.
  • Auhind on välja pandud hea tahte alusel. Auhinnamängu korraldaja ei saa tagada, et auhind vastab Sinu personaalsetele ootustele.

KUIDAS SINU ANNETUS AITAB?
Eestis on sadu lapsi ja nende peresid, kelle päevad mööduvad raske haiguse tõttu kurvalt haiglaseinte vahel. SA Heategevusfond Minu Unistuste Päev on 2011. aastal loodud heategevusfond, mis aitab ellu viia väga tõsiselt haigete laste unistusi, et tuua laste ning nende lähedaste ellu rohkem rõõmu ja sära – just sinna, kus on see kõige enam vajatud.


VAATA KA TEISI AUHINNAMÄNGE: