AUHINNAMÄNG ON LÕPPENUD!

Võitja nime avaldame SIIN

SINU PERSONAALNE MEIGI ABC ja VAU-jumestus KOOS SISSI NYLIA BENITAGA

MÄNGUS OSALEMISEGA AITAD: MTÜ Lahendus.net

Sissi on tuntud oma suurepärase hääle poolest lummava lauljana. Tema lavalolek ning muusikasse sisseelamine naelutab iga kõrvaltvaataja kuni viimse noodini paika. Lisaks suurepärastele vokaalsetele võimetele on Sissi äärmiselt osav ka meigipintsleid kasutades ja vapustavat jumestuskunsti luues. Ja Sissi kutsub Sind endaga ühele ägedale tüdrukute pärastlõunale, kust ei puudu erksad värvid ja naiselik meik!

Oma mängu võitjal aitab Sissi aru saada tema näonaha tüübist ning annab vajalikud põhiteadmised, et edaspidi VAU- jumestust luua ning suve saabudes julgelt värvidega katsetada. Sest kuna siis veel! Lisaks teadmistele, ootab Sind võitjana koolituse lõpus Sissi enda poolt tehtud vägev jumestus!

Sissi on öelnud “Mina aitan!” – aita Sina ka ja võid õige pea oma jumestusoskuse uuele tasemele viia ja veeta Sissiga ühe mõnusa naisteõhtu täis juttu, naeru ning VAU- jumestust, alustades põhitõdedest kuni vinge tulemuseni välja!

100% osalusannetustest läheb MTÜ-le Lahendus.netSinu panus aitab vaimse tervise probleemidega võitlevatel inimestel saada neile vajalikku abi!

MÄNGUS OSALEMISEKS TEE ANNETUS:

Saaja nimi: LAHENDUS.NET MTÜ
Saaja konto: EE597700771002571154
Makse selgitus: Mina Aitan Sissi Benita

NB! Auhinnamängu loosis osalemiseks on minimaalne annetus 5 EUR! Palun veendu ka, et makse selgitus saaks juhiste järgi, sest selle järgi teame, et annetus on tehtud käesoleva mängu raames ja osalete auhinna loosis.


AUHINNAMÄNGU DETAILID

  • Mängu alguskuupäev – 10.06.2020
  • Mängu lõppkuupäev – 09.07.2020 23:59
  • Kõik annetused lähevad 100% ulatuses otse MTÜ Lahendus.net toetuseks
  • Auhinnas sisaldub personaalne meigi ABC ja just sinu nägu arvestav julge ja värvidega mänglev jumestus.
  • Alaealised võivad auhinnamängus osaleda kui neil on olemas seadusliku esindaja või eestkostja nõusolek kampaanias osalemiseks ning see isik on tutvunud kampaania reeglite ja tingimustega.
  • Auhinna võitja nime avaldame auhinnamängu kodulehel ning kampaania sotsiaalmeedia kanalites.
  • Auhinna kättesaamine lepitakse kokku kahepoolselt sobivale ajale, arvestades sealjuures ka võimalikke COVID-19 piirangutest tingitud asjaolusid.
  • Auhind on välja pandud hea tahte alusel. Auhinnamängu korraldaja ei saa tagada, et auhind vastab Sinu personaalsetele ootustele.

KUIDAS SINU ANNETUS AITAB?
Lahendus.net pakub tasuta psühholoogia-alast nõustamist ja infot läbi veebikeskkonna ning tutvustab vaimse tervise valdkonda ja psühholoogilist abi laiemale üldsusele läbi teabeürituste korraldamise ja läbiviimise. Lahendus.neti eesmärgiks on vaimse tervise edendamine ja psühholoogilise abi kättesaadavamaks muutmine.

Iga annetustega aitate neil pakkuda nõustajatele kvaliteetset juhendamist, mida viib läbi kutse omandanud psühholoog. Juhendamise tulemusel saavad Lahendus.net nõustajad pakkuda üha kvaliteetsemat abi.


VAATA KA TEISI AUHINNAMÄNGE: