AUHINNAMÄNG ON LÕPPENUD!

Võitja nime avaldame SIIN

ROBERT TÄHE ALLKIRJASTATUD EESTI KOONDISE VÕRKPALLISÄRK & MÄNGUJÄRGNE KOHTUMINE

MÄNGUS OSALEMISEGA AITAD: MTÜ Eriline Maailm

Robert Täht on mees kelle nimi ei vaja tõenäoliselt tutvustamist ühelegi võrkpallisõbrale. Meie oma volle supertäht, kes on on jõudnud tegusi teha nii erinevates välismaa kõrgliigades kui ka Eesti koondist esindades ning jätnud vastasmeeskonna mängijad lugematutel kordadel nõutult vaatama, kuidas pall punktiks lüüakse.

Saa endale unikaalne võimalus võita Robert Tähe autogrammiga Eesti koondise võrkpallisärk, pilet Eesti koondise 2021 aasta Euroopa Meistrivõistluste finaalturniiri mängule ning mängujärgne muljetamine Roberti endaga! Ehk teisisõnu Eesti Spordi ja võrkpalliaustaja jackpot!

Robert Täht on öelnud “Mina Aitan!“. Ole nagu Robert ja aita Sina ka ning tee omapoolne panus heategevuse toetuseks! See võib vastu üllatada tõelise spordielamusega!

100% osalusannetustest läheb MTÜ-le Eriline Maailm. Sinu annetus aitab toetada puuetega laste individuaalselt arengut ning seotud perede integreerimist ühiskonda. Ka elus kehvema lähtepositsiooni saanud inimesed väärivad täisväärtuslikku elu ja Sinul on võimalus aidata!

MÄNGUS OSALEMISEKS TEE ANNETUS:

Saaja nimi: MTÜ Eriline Maailm
Saaja konto:
EE292200221059551127 (Swedbank)
EE951010220231427222 (SEB)
Makse selgitus: Mina Aitan Robert Täht

NB! Auhinnamängu loosis osalemiseks on minimaalne annetus 5 EUR! Palun veendu ka, et makse selgitus saaks juhiste järgi, sest selle järgi teame, et annetus on tehtud käesoleva mängu raames ja osalete auhinna loosis.


AUHINNAMÄNGU DETAILID

 • Mängu alguskuupäev – 10.06.2020
 • Mängu lõppkuupäev – 09.07.2020 23:59
 • Kõik annetused lähevad 100% ulatuses otse MTÜ Eriline Maailm toetuseks
 • Auhinnas sisaldub:
  • Robert Tähe allkirjastatud Eesti koondise võrkpallisärk
  • (1) Pilet 2021 aasta Eesti võrkpallikoondise EM finaalturniiri mängule
  • Mängujärgne kohtumine Robertiga
 • Auhinna võitja nime avaldame auhinnamängu kodulehel ning kampaania sotsiaalmeedia kanalites.
 • Auhinna kättesaamine lepitakse kokku kahepoolselt sobivale ajale, arvestades sealjuures ka võimalikke COVID-19 piirangutest tingitud asjaolusid.
 • Auhind on välja pandud hea tahte alusel. Auhinnamängu korraldaja ei saa tagada, et auhind vastab Sinu personaalsetele ootustele.

KUIDAS SINU ANNETUS AITAB?
MTÜ Eriline Maailm on erivajadustega lapsi kasvatavaid peresid toetav mittetulundusühing, mis tänasel päeval ühendab Eestis üle 300 pere. Sinu annetuste toel saab organisatsioon korraldada peredele regulaarseid nõustamisi kogemusnõustajatega ja psühholoogidega, mis annavad võimaluse osutada psühholoogilist abi lapse kõikidel arenguetappidel.


VAATA KA TEISI AUHINNAMÄNGE: