AUHINNAMÄNG ON LÕPPENUD!

Võitja nime avaldame SIIN

JÕUSAALI ÜHISTREENING JA KARASTAV SUPLUS MARTIN LAPINIGA

MÄNGUS OSALEMISEGA AITAD: Eesti Liikumispuudega Inimeste Liit

Martin Lapin on Eesti Youtuber ning sisulooja, kes sai tuntuks oma humoorikate naljasketšide poolest. Ilmselt oled isegi mõnda neist näinud? Viimastel aastatel on Martini videod  võtnud tõsisema suuna ning keskenduvad teadlikule treeningule, tervislikule toitumisele ning oma võimete ja oskuste piiride nihutamisele. Martin on oma videodes säilitanud oma humoorika ja lõbusa ellusuhtumise, kuid tajume ka ausust ja tõsist sihikindlust.

Martin Lapin on öelnud “Mina Aitan!“. Aita Sina ka, tee oma panus heategevuse toetuseks ning saa võimalus viia oma treeningud järgmisele tasemele koos Martin Lapini jõusaalitrenniga! Martin on öelnud, et iga kordus loeb. Usu, ka iga annetus loeb!

100% osalusannetustest läheb Eesti Liikumispuudega Inimeste Liidule

MÄNGUS OSALEMISEKS TEE ANNETUS:

Saaja nimi: Eesti Liikumispuudega Inimeste Liit
Saaja konto: EE712200221011350780
Makse selgitus: Mina Aitan Martin Lapin

NB! Auhinnamängu loosis osalemiseks on minimaalne annetus 5 EUR! Palun veendu ka, et makse selgitus saaks juhiste järgi, sest selle järgi teame, et annetus on tehtud käesoleva mängu raames ja osalete auhinna loosis.


AUHINNAMÄNGU DETAILID

  • Mängu alguskuupäev – 10.06.2020
  • Mängu lõppkuupäev – 09.07.2020 23:59
  • Kõik annetused lähevad 100% ulatuses otse Eesti Liikumispuudega Inimeste Liidu toetuseks
  • Auhinnaks on ühine jõusaalitreening koos Martini toreda seltskonna ja kasulike näpunäidetega. Soovi korral saad koos Martiniga pärast trenni võtta ette ühise karastava supluse.
  • Auhinna võitja nime avaldame auhinnamängu kodulehel ning kampaania sotsiaalmeedia kanalites.
  • Auhinna kättesaamine lepitakse kokku kahepoolselt sobivale ajale, arvestades sealjuures ka võimalikke COVID-19 piirangutest tingitud asjaolusid.
  • Auhind on välja pandud hea tahte alusel. Auhinnamängu korraldaja ei saa tagada, et auhind vastab Sinu personaalsetele ootustele.

KUIDAS SINU ANNETUS AITAB?
Eesti Liikumispuudega Inimeste Liit tegeleb liikumispuudega inimestele võrdsete võimaluste loomise, avaliku arvamuse kujundamise ning üldsuse teavitamise liikumispuudega inimeste olukorrast ja nende tegevusest. Sinu annetus aitab pakkuda ka rehabilitatsiooniteenust puudega lastele ja täiskasvanud puudega inimestele.


VAATA KA TEISI AUHINNAMÄNGE: