AUHINNAMÄNG ON LÕPPENUD!

Võitja nime avaldame SIIN

ELAMUSTEROHKE 24h ELLUJÄÄMISKURSUS METSAS KOOS EEVA ESSEGA

MÄNGUS OSALEMISEGA AITAD: MTÜ Lahendus.net

Eeva Esse ei ole vaid julge ja enesekindel telestaar!

Tema särav isiksus ja vankumatu tahtejõud on teinud temast ka tõelise spordientusiasti, kellele meeldib ennast proovile panna ja kelle püsivus on viinud teda läbima katsumusi üle terve Euroopa. Olgu selleks sadu suusakilomeetreid erinevatel Worldloppeti maratonidel, pikad tunnid rattasadulas, rasked kilomeetrid ujudes või klassikalised 42,125km maratoni joostes.

Eeva Esse on öelnud “Mina Aitan!” – aita Sina ka ja võida seiklusrohke ellujäämisretk Eesti metsade vahel. Sinu seltsiliseks on inimene, kellega koos ootavad Sind lugematul hulgal põnevaid kogemusjutte, pööraseid seiklusi ja 24h ellujäämist!

100% osalusannetustest läheb MTÜ-le Lahendus.netSinu panus aitab vaimse tervise probleemidega võitlevatel inimestel saada neile vajalikku abi!

MÄNGUS OSALEMISEKS TEE ANNETUS:

Saaja nimi: LAHENDUS.NET MTÜ
Saaja konto: EE597700771002571154
Makse selgitus: Mina Aitan Eeva Esse

NB! Auhinnamängu loosis osalemiseks on minimaalne annetus 5 EUR! Palun veendu ka, et makse selgitus saaks juhiste järgi, sest selle järgi teame, et annetus on tehtud käesoleva mängu raames ja osalete auhinna loosis.


AUHINNAMÄNGU DETAILID

  • Mängu alguskuupäev – 10.06.2020
  • Mängu lõppkuupäev – 09.07.2020 23:59
  • Kõik annetused lähevad 100% ulatuses otse MTÜ Lahendus.net toetuseks
  • Auhinnaks on 24 tunni ellujäämiskursus metsas 2 + 2 inimesele (nii Sina kui Eeva saate võtta katsumusele ühe omalt poolt valitud inimese kaasa). Kursuse viib läbi Ellujäämisakadeemia ning nende ülitore peainstruktor Martin.
  • Auhinna võitja nime avaldame auhinnamängu kodulehel ning kampaania sotsiaalmeedia kanalites.
  • Auhinna kättesaamine lepitakse kokku kahepoolselt sobivale ajale, arvestades sealjuures ka võimalikke COVID-19 piirangutest tingitud asjaolusid.
  • Auhind on välja pandud hea tahte alusel. Auhinnamängu korraldaja ei saa tagada, et auhind vastab Sinu personaalsetele ootustele.
  • Käesoleva auhinnamängu sponsoriks on Ellujäämisakadeemia.

KUIDAS SINU ANNETUS AITAB?
Lahendus.net pakub tasuta psühholoogia-alast nõustamist ja infot läbi veebikeskkonna ning tutvustab vaimse tervise valdkonda ja psühholoogilist abi laiemale üldsusele läbi teabeürituste korraldamise ja läbiviimise. Lahendus.neti eesmärgiks on vaimse tervise edendamine ja psühholoogilise abi kättesaadavamaks muutmine.

Iga annetustega aitate neil pakkuda nõustajatele kvaliteetset juhendamist, mida viib läbi kutse omandanud psühholoog. Juhendamise tulemusel saavad Lahendus.net nõustajad pakkuda üha kvaliteetsemat abi.


VAATA KA TEISI AUHINNAMÄNGE: