AUHINNAMÄNG ON LÕPPENUD!

Võitja nime avaldame SIIN

EDUKA YOUTUBE KANALI ALUSTAMISE KIIRKOOLITUS ja LÕUNASÖÖK VICTORIA VILLIGUGA

MÄNGUS OSALEMISEGA AITAD: MTÜ Peaasjad

Victoria Villig – teatud ka Instagramis kontoga @vvillig,  Youtube-s Planeet Vicky nime all ning näiteks ka podcastist Kirsitšilli. Ta on ehe, siiras ja alati särav tuhandete jälgijatega sotsiaalmeedia influencer. Victoria  ise ütleb enda kohta revolutsiooniline youtuber, mida ta kahtlemata on.

Victoria neli Youtube kanalit koos kümnete tuhandete jälgimiste ja miljonites vaatamistega ei ole tekkinud üleöö – neist kumab kaugele, et loometöö ja filmindus on Victoria suurimad kired. Ning ta kutsub Sind Youtube virtuaalmaailmaga tutvust tegema, temaga mõnusat lõunat veetma ning kuulama nippe, kuidas ise päriselt edukas YT kanal luua. Veel enam – soovi korral saad oma YT teekonda alustada Victoria vlogis osalemisega.

Victoria Villig on öelnud “Mina aitan!” – aita ka Sina ja võid juba õige pea Victoriaga lõunasöögi lõpus “high five” lüüa, ennast tema vlogist leida ning mine tea, ehk ka ise peagi edukas youtuber olla!

100% osalusannetustest läheb MTÜ-le Peaasjad. Sinu panus aitab vaimse tervise probleemidega võitlevatel inimestel saada neile vajalikku abi!

MÄNGUS OSALEMISEKS TEE ANNETUS:

Saaja nimi: MTÜ Peaasjad
Saaja konto: EE262200221054190282
Makse selgitus: Mina Aitan Victoria Villig

NB! Auhinnamängu loosis osalemiseks on minimaalne annetus 5 EUR! Palun veendu ka, et makse selgitus saaks juhiste järgi, sest selle järgi teame, et annetus on tehtud käesoleva mängu raames ja osalete auhinna loosis.


AUHINNAMÄNGU DETAILID

  • Mängu alguskuupäev – 10.06.2020
  • Mängu lõppkuupäev – 09.07.2020 23:59
  • Kõik annetused lähevad 100% ulatuses otse MTÜ Peaasjad toetuseks
  • Auhinnas sisaldub lõunasöök restoranis Härg koos kiirkoolitusega Kuidas alustada oma edukat YouTube’i kanalit?. Lisaks on Sul soovi korral võimalus osaleda Victoria Vlogis.
  • Alaealised võivad auhinnamängus osaleda kui neil on olemas seadusliku esindaja või eestkostja nõusolek kampaanias osalemiseks ning see isik on tutvunud kampaania reeglite ja tingimustega.
  • Auhinna võitja nime avaldame auhinnamängu kodulehel ning kampaania sotsiaalmeedia kanalites.
  • Auhinna kättesaamine lepitakse kokku kahepoolselt sobivale ajale, arvestades sealjuures ka võimalikke COVID-19 piirangutest tingitud asjaolusid.
  • Auhind on välja pandud hea tahte alusel. Auhinnamängu korraldaja ei saa tagada, et auhind vastab Sinu personaalsetele ootustele.
  • Auhinnamängu sponsor on restoran Härg.

KUIDAS SINU ANNETUS AITAB?
MTÜ Peaasjad tegeleb vaimse tervise edendamise, probleemide ennetuse, varase sekkumise ja häbimärgistamise vähendamisega meie ühiskonnas. Peaasi.ee vaimse tervise spetsialistid pakuvad e-nõustamist nii eesti kui ka vene keeles.

Nõustamise käigus õpetatakse eneseabitehnikaid, pakutakse mõistmist ja emotsionaalset tuge ning jagatakse mõtteid, kuhu vajadusel edasi pöörduda. Nõustamine toimub e-kirja teel ja varasem tagasiside näitab, et teenusest on abi saanud 95% selle kasutajatest. 


VAATA KA TEISI AUHINNAMÄNGE: