AUHINNAMÄNG ON LÕPPENUD!

Võitja nime avaldame SIIN

ÜHINE TREENING JA MENTORLUS EDUMEELSELE INIMESELE + ÕHTUSÖÖK SANDRA RAJUGA

MÄNGUS OSALEMISEGA AITAD: MTÜ Peaasjad

“Raju energia” on sõnapaar, mis iseloomustab Sandra Raju kõige paremini. Selle neiu positiivsus, teotahe ja pealehakkamine on kadestamisväärsed ning heas mõttes nakkavad. Ja ka Sul on võimalus sellest osa saada nautides üheskoos suurepärast toidukorda restoranis “Paju Villa”. Ehk täida oma meel, kõht ja ammuta inspiratsiooni veel kaasagi!

Lisaks paneb Sandra soovi korral Sulle ja Su sõpradele välja valitud stiilis treeningsessiooni MyFitnessis. Kas trenn saab olema tantsuline, jõuharjutustele suunatud või midagi kolmandat – valik on Sinu ja sobib nii meestele kui naistele!

Sandra Raju on ka edukas ja energiline ettevõtja – ta lihtsalt teeb kõike seni, kuni see viib õnnestumiseni – mis ei tähenda, et tal ei tuleks ette ebaõnnestumisi. Ta lihtsalt ei jäta jonni! Lisaks tõelisele spordientusiastile ja Eesti esimesele Nike treenerile on ta edukas turundaja ning ühe Eesti populaarseima podcasti Be 1st saatejuht. Ja see nimekiri jätkub…

Sandra Raju on öelnud “Mina Aitan!” – aita Sina ka ja saa osa Sandra RAJUst energiast ühisel treeningsessioonil, kogu nippe tema tahtejõu meistriklassist ja veeda üks inspireeriv õhtu koos suurepärase toidu ja tõelise Supernaisega

100% osalusannetustest läheb MTÜ-le PeaasjadSinu panus aitab vaimse tervise probleemidega võitlevatel inimestel saada neile vajalikku abi!

MÄNGUS OSALEMISEKS TEE ANNETUS:

Saaja nimi: MTÜ Peaasjad
Saaja konto: EE262200221054190282
Makse selgitus: Mina Aitan Sandra Raju

NB! Auhinnamängu loosis osalemiseks on minimaalne annetus 5 EUR! Palun veendu ka, et makse selgitus saaks juhiste järgi, sest selle järgi teame, et annetus on tehtud käesoleva mängu raames ja osalete auhinna loosis.


AUHINNAMÄNGU DETAILID

 • Mängu alguskuupäev – 10.06.2020
 • Mängu lõppkuupäev – 09.07.2020 23:59
 • Kõik annetused lähevad 100% ulatuses otse MTÜ Peaasjad toetuseks
 • Auhinnas sisaldub
  • Edumeelsele inimesele suunatud 1.5h coaching / mentorlus sessioon Restoranis Paju Villa koos õhtusöögiga.
  • Ühine treeningsessioon (valitud stiilis) Sinule ja Su sõpradele MyFitness spordiklubis, mille viib läbi Sandra isiklikult
 • Auhinna võitja nime avaldame auhinnamängu kodulehel ning kampaania sotsiaalmeedia kanalites.
 • Auhinna kättesaamine lepitakse kokku kahepoolselt sobivale ajale, arvestades sealjuures ka võimalikke COVID-19 piirangutest tingitud asjaolusid.
 • Auhind on välja pandud hea tahte alusel. Auhinnamängu korraldaja ei saa tagada, et auhind vastab Sinu personaalsetele ootustele.
 • Auhinnamängu sponsorid on MyFitness ja Restoran Paju Villa

KUIDAS SINU ANNETUS AITAB?
MTÜ Peaasjad tegeleb vaimse tervise edendamise, probleemide ennetuse, varase sekkumise ja häbimärgistamise vähendamisega meie ühiskonnas. Peaasi.ee vaimse tervise spetsialistid pakuvad e-nõustamist nii eesti kui ka vene keeles.

Nõustamise käigus õpetatakse eneseabitehnikaid, pakutakse mõistmist ja emotsionaalset tuge ning jagatakse mõtteid, kuhu vajadusel edasi pöörduda. Nõustamine toimub e-kirja teel ja varasem tagasiside näitab, et teenusest on abi saanud 95% selle kasutajatest. 


VAATA KA TEISI AUHINNAMÄNGE: