AUHINNAMÄNG ON LÕPPENUD!

Võitja nime avaldame SIIN

5-KÄIGULINE MAITSEELAMUS RESTORANIS “KAKS KOKKA” KOOS KERTU JUKKUMIGA

MÄNGUS OSALEDES AITAD: Eesti Vähihaige Laste Vanemate Liit

Tema kohta kehtivad fraasid: tõeliselt särav saatejuht, tegus kommunikatsiooni- ja turundusinimene, edukas ettevõtja, tuntud raadiohääl, hingega spordientusiast ja kõigi hüljatud loomade kaitseingel… Jah, ta on Kertu Jukkum. 

Ja ta kutsub ühe inimese endaga 5-käigulisele maitserännakule restorani Kaks Kokka. Lisaks toidukorrale ootab ees põnev vestlus ja kuna Kertu kogemused ulatuvad nii telest, raadiost ja ajakirjandusest NYC maratoni ja kodutute kassideni välja, jätkub juttu kauemaks.

Kertu Jukkum on öelnud “Mina aitan!” – aita ka Sina ja võida 5-käiguline õhtusöök, kus Sinu kaaslaseks ühel õhtul on särav Kertu Jukkum isiklikult. Naudi head sööki ja põnevaid jututeemasid. See on õhtu, mida meenutada ning kust nii mõnigi kihvt mõte ja uued tutvused kaasa võtta! 

100% osalusannetustest läheb Eesti Vähihaigete Laste Vanemate Liidule

MÄNGUS OSALEMISEKS TEE ANNETUS:

Saaja nimi: Eesti Vähihaigete Laste Vanemate Liit
Saaja konto:
EE402200221064019719 (Swedbank)
EE171010220252151221 (SEB)
EE147700771001365866 (LHV)
Makse selgitus: Mina Aitan Kertu Jukkum

NB! Auhinnamängu loosis osalemiseks on minimaalne annetus 5 EUR! Palun veendu ka, et makse selgitus saaks juhiste järgi, sest selle järgi teame, et annetus on tehtud käesoleva mängu raames ja osalete auhinna loosis.


AUHINNAMÄNGU DETAILID

  • Mängu alguskuupäev – 10.06.2020
  • Mängu lõppkuupäev – 09.07.2020 23:59
  • Kõik annetused lähevad 100% ulatuses otse Eesti Vähihaigete Laste Vanemate Liidu toetuseks
  • Auhinnaks on 5-käiguline maitseelamus restoranis “Kaks Kokka” koos Kertu Jukkumiga
  • Auhinna võitja nime avaldame auhinnamängu kodulehel ning kampaania sotsiaalmeedia kanalites.
  • Auhinna kättesaamine lepitakse kokku kahepoolselt sobivale ajale, arvestades sealjuures ka võimalikke COVID-19 piirangutest tingitud asjaolusid.
  • Auhind on välja pandud hea tahte alusel. Auhinnamängu korraldaja ei saa tagada, et auhind vastab Sinu personaalsetele ootustele.

KUIDAS SINU ANNETUS AITAB?

Eesti Vähihaigete Laste Vanemate Liit on loodud 1992. aastal eesmärgiga aidata vähihaigeid lapsi ning nende vanemaid. Organisatsioon koondab vähihaigete laste vanemaid, kes tunnevad vajadust kuuluda vähihaigete laste vanemate kogukonda, saada tuge ning olla toeks ka teistele vanematele. Hädasolijate vajadused ei ole piiridesse seatavad, seetõttu ei ole jäigad ka organisatsiooni tegevussuunad ning pakutav abi lähtub eelkõige abivajajate soovidest.


VAATA KA TEISI AUHINNAMÄNGE: