MINA AITAN - Mis ja kuidas?

“Mina Aitan!” on heategevuslik kampaania, mille eesmärk on tuua ühiskonda positiivsust ja ühtehoidmist ning ulatada abikäsi neile, kes seda praegustes keerulistes oludes vajavad. 

Selle tarbeks on erinevad Eesti heatahtlikud inimesed pannud endale südamelähedase heategevusorganisatsiooni toetuseks välja auhinnamängu.  See on Sinu võimalus teha head ja osaleda meeldejäävate elamuste ja auhindade loosis!

Mina aitan – kuidas see sündis?

Mina aitan! Ettevõtmise inspiratsiooniks sai USA-s laineid lööv #AllInChallange, kus kutsutakse üles näitlejaid, lauljaid, sportlasi ja teisi kuulsusi sooviga teha head ning leida moodus koos ühte USA kogukonnata toetada neid, kel tänases heitlikus maailmas kõige raskem on.

 

Martin – idee algataja, hetkel lapsega kodus olev itimees ja ettevõtja leidis, et ka Eesti vajab sellist projekti! Võimalust teha head ning kaasata nii inimesi tänavalt, kes täna kellegi teise pärast südant valutab kui ka tuntud inimesi, kes julgevad võtta vastu väljakutse omalt poolt meeldejääv elamus pakkuda. Täna tegeleb projektiga oma igapäevase töö- ja toimetuste kõrvalt aktiivselt veel 2 vabatahtlikku – kõik ilma varasema kogemuseta heategevuse vallas, kuid sooviga head teha. Kui lubame osalejatele, et osalemisega võib heategeusest saada Sinu suve suurim seiklus, siis me ise loodame, et just projekti korraldamine meie suve üheks ägedamaks elamuseks saab.

 

Lisaks kolmele põhientusiastlie, täname veel kõiki sõpru, kes nõu, jõu  ja mõtetega aidanud. 

 

Soovid ka aidata? 

Suurepärane! Leia enda jaoks kõige meelepärasem auhinnamäng või organisatsioon, keda soovid toetada  ja tee annetus või jaga kampaania infot ühe või mitme sõbraga!

Soovid välja panna auhinna? Kirjuta meile lähemalt  info@minaaitan.ee ning sellest saab algus ühele positiivsele algatusele ja ühele ägedale elamusele.