AUHINNAMÄNG ON LÕPPENUD!

Võitja nime avaldame SIIN

TELESAATE SALVESTUSPÄEV JA LÕUNASÖÖK ROALD JOHANNSONIGA

MÄNGUS OSALEMISEGA AITAD: Eesti Asenduskodude Laste Liit

Roald Johannsoni positiivne ellusuhtumine, siiras uudishimu ning elulised teemad on meile tutvustanud erinevate inimeste argipäevi ning nende muresid ja rõõme siin Eestis. Ka oleme temaga seigelnud ning tutvunud kaasmaalastega üle terve maailma Kairo kõhutantsuklubidest Costa-Rica džunglite ja Hollywoodini välja. 

Roald on üks põnev kaaslane, kellega telepäev veeta ning hiljem hea toidu kõrvale muljetada – kõik need seiklused, kuhu tema retked ta viinud on, kõik need kultuurid ja inimesed, keda ta kohanud ning aastatepikkune telekogemus on see, millest ta oma mängu võitjat lahkesti üheks päevaks osa saama kutsub. Roaldi mängust osa võttes võib Sinu tavalisest argipäevast saada põnevaid seiklusi ja teadmisi täis telepäev koos inspireeriva lõunaga.

Roald Johannson on öelnud “Mina aitan!” – aita ka Sina ja võid juba õige pea saada osa teletööde telgitagusest ja salvestuspäevast ühe põnevaima telereporteriga. Veel enam, kõik põletavad küsimused ja põnevad vestlused saavad vastuse ühisel lõunal.

100% osalusannetustest läheb Eesti Asenduskodude Laste Liidule. Sinu panus aitab asenduskodudest pärit noortel elus paremini toime tulla!

MÄNGUS OSALEMISEKS TEE ANNETUS:

Saaja nimi: Eesti Asenduskodude Laste Liit
Saaja konto: EE882200221051039964 (Swedbank)
Makse selgitus: Mina Aitan Roald Johannson

NB! Auhinnamängu loosis osalemiseks on minimaalne annetus 5 EUR! Palun veendu ka, et makse selgitus saaks juhiste järgi, sest selle järgi teame, et annetus on tehtud käesoleva mängu raames ja osalete auhinna loosis.


AUHINNAMÄNGU DETAILID

  • Mängu alguskuupäev – 10.06.2020
  • Mängu lõppkuupäev – 09.07.2020 23:59
  • Kõik annetused lähevad 100% ulatuses otse Eesti Asenduskodude Laste Liidu toetuseks
  • Auhinnas sisaldub Roald Johannsoni telesaate salvestuspäeval osalemine ning ühine lõunasöök.
  • Auhinna võitja nime avaldame auhinnamängu kodulehel ning kampaania sotsiaalmeedia kanalites.
  • Auhinna kättesaamine lepitakse kokku kahepoolselt sobivale ajale, arvestades sealjuures ka võimalikke COVID-19 piirangutest tingitud asjaolusid.
  • Auhind on välja pandud hea tahte alusel. Auhinnamängu korraldaja ei saa tagada, et auhind vastab Sinu personaalsetele ootustele.

KUIDAS SINU ANNETUS AITAB?
Eesti Asenduskodude Laste Liit on 2012. aastal noorte ja tegusate inimeste poolt algatatud organisatsioon, mille eesmärgiks on on aidata asenduskodudest pärit inimestel oma eluga paremini hakkama saada. Selle tarbeks pakub organisatsioon noortele personaalseid konsultatsioone ja korraldab erinevaid seminare, kus õpetatakse noortele eluks ja tööturul hakkama saamiseks vajaminevaid teadmisi ja oskusi.


VAATA KA TEISI AUHINNAMÄNGE: