AUHINNAMÄNG ON LÕPPENUD!

Võitja nime avaldame SIIN

Aita ja võida: PURJETAMINE SAAREMAAL & MEREPIDU KOOS MEISTERJAANIGA

MÄNGUS OSALEDES AITAD: SA Eesti-Hollandi Heategevusfond (Eesti Toidupank)

Annetused lähevad Toidupanga Kuressaare filiaalile aitamaks koroonakriisist tugevalt mõjutatud Saaremaa abivajajaid. Aita Sina ka!

Jaan Tätte Jr on üks Eesti omapärasemaid lauljaid: parmupilli põrin, julge ellusuhtumine ning isikupärane laulusõnum mõjuvad lummavalt, panevad kuulama ja jala kaasa tatsuma!

Mul on bambusest laev…” laulab Meisterjaan. Ja küll mitte bambusest laevale, kuid oma jahile Jaan Tätte Jr Sind koos paari sõbraga kutsub. Mõnusa merereisi juurde kuuluvad kindlasti laulud,  meeleolukas äraolemine ning päike- või päikseloojang – ehk tõeline merepidu!

Jaan Tätte Jr on öelnud “Mina aitan!” Aita ka Sina ning võid koos paari sõbraga juba sel suvel veeta päeva merel Meisterjaani jahil. Ehk Sinu seltskonda ootab ees selle suve suurim seiklus! PS: küsi Jaanilt kindlasti ka parmupilli nippe!

100% osalusannetustest läheb Eesti Toidupangale

MÄNGUS OSALEMISEKS TEE ANNETUS:

Saaja nimi: SA Eesti-Hollandi Heategevusfond (Eesti Toidupank)
Saaja konto: EE982200221049027713 (Swedbank)
Makse selgitus: Mina Aitan Meisterjaan

NB! Auhinnamängu loosis osalemiseks on minimaalne annetus 5 EUR! Palun veendu ka, et makse selgitus saaks juhiste järgi, sest selle järgi teame, et annetus on tehtud käesoleva mängu raames ja osalete auhinna loosis.


AUHINNAMÄNGU DETAILID

  • Mängu alguskuupäev – 10.06.2020
  • Mängu lõppkuupäev – 09.07.2020 23:59
  • Kõik annetused lähevad 100% ulatuses otse SA Eesti-Hollandi Heategevusfond (Eesti Toidupank) toetuseks
  • Auhinnaks on purjetamine Saaremaal neljale (4) inimesele koos “merepeoga”
  • Auhinna võitja nime avaldame auhinnamängu kodulehel ning kampaania sotsiaalmeedia kanalites.
  • Auhinna kättesaamine lepitakse kokku kahepoolselt sobivale ajale, arvestades sealjuures ka võimalikke COVID-19 piirangutest tingitud asjaolusid.
  • Auhind on välja pandud hea tahte alusel. Auhinnamängu korraldaja ei saa tagada, et auhind vastab Sinu personaalsetele ootustele.

KUIDAS SINU ANNETUS AITAB?
Toidupank aitab puuduses elavaid inimesi ning võitleb samas toidu raiskamise vastu ühiskonnas. Kokku saab iganädalaselt Toidupanga kaudu toiduabi umbes 9000 inimest üle Eesti.

Toiduabi on eelkõige suunatud väikeste lastega ja/või paljulapselistele allpool toimetulekupiiri elavatele peredele, seejärel teistele vähekindlustatud inimestele. Info abivajajate kohta saavad toidupangad kohalikelt sotsiaalosakondadelt. Samuti teevad kõik toidupangad tihedat koostööd teiste heategevusorganisatsioonidega, kes aitavad raskustesse sattunud inimesi.


VAATA KA TEISI AUHINNAMÄNGE: