AUHINNAMÄNG ON LÕPPENUD!

Võitja nime avaldame SIIN

JESPER PARVE PÜHENDUSEGA TRILOOGIA “MEES 1, 2 & 3” RAAMATUTE KOMPLEKT

MÄNGUS OSALEMISEGA AITAD: SA Kiusamivaba Kool

Jesper Parve on paljudele tuntud kui korvpallur. Paljud teavad teda kui Jes-burgeri loojat. Jesper juhib podcaste ja esineb etendustel. Ta on hingelt seikleja ning nii kirjanik kui Jes-kirjastuse looja. Kuid päris paljud teavad Jesperit lihtsalt kui Mees. Selle kõige ehedamas tähenduses.

“Mees” on ka kõigi kolme Jesperi kirjutatud raamatu ühine nimetaja ning moodustab kokku elulise triloogia, mis on kirjutatud Mehe poolt nii meestele kui naistele. Otsekoheselt ja ausalt! Kõik selleks, et unistused täituks ja leida oma sisemine Mees. Või Naine. 

Jesper Parve on öelnud “Mina aitan!” – aita ka Sina ja Jesper Parve spetsiaalselt Sulle pühendatud raamatutriloogia Mees 1,2 & 3 võib just Sinu raamaturiiulis ideaalse koha leida ning Su mõttemaailma muuta ning olla inspiratsiooniks unistuste täitumisel.

100% osalusannetustest läheb SA Kiusamisvabale Koolile

MÄNGUS OSALEMISEKS TEE ANNETUS:

Saaja nimi: SA Kiusamisvaba Kool
Saaja konto: EE312200221056518192 (Swedbank)
Makse selgitus: Mina Aitan Jesper Parve

NB! Auhinnamängu loosis osalemiseks on minimaalne annetus 5 EUR! Palun veendu ka, et makse selgitus saaks juhiste järgi, sest selle järgi teame, et annetus on tehtud käesoleva mängu raames ja osalete auhinna loosis.


AUHINNAMÄNGU DETAILID

  • Mängu alguskuupäev – 10.06.2020
  • Mängu lõppkuupäev – 09.07.2020 23:59
  • Kõik annetused lähevad 100% ulatuses otse SA Kiusamisvaba Kool toetuseks
  • Auhinnas sisaldub raamatute “MEES” triloogia komplekt koos pühendusega Jesperilt.
  • Auhinna võitja nime avaldame auhinnamängu kodulehel ning kampaania sotsiaalmeedia kanalites.
  • Auhinna kättesaamine lepitakse kokku kahepoolselt sobivale ajale, arvestades sealjuures ka võimalikke COVID-19 piirangutest tingitud asjaolusid.
  • Auhind on välja pandud hea tahte alusel. Auhinnamängu korraldaja ei saa tagada, et auhind vastab Sinu personaalsetele ootustele.

KUIDAS SINU ANNETUS AITAB?
SA Kiusamivaba Kool missioon on muuta Eesti koolid kiusamisvabaks. Sinu annetus aitab levitada Eestis teadus- ja tõenduspõhist kiusamise vähendamise programmi KiVa. Samuti aitab organisatsioon koole kiusamisvastaste meetmete kasutusele võtmisel ning püüab tõsta teadlikkust kiusamise ning selle vähendamise ja ohjeldamise viiside kohta.


VAATA KA TEISI AUHINNAMÄNGE: