AUHINNAMÄNG ON LÕPPENUD!

Võitja nime avaldame SIIN

EKSKURSIOON TELEMAJAS ja TELGITAGUSED (SALA)JUTUD KOOS HEELIA SILLAMAAGA

MÄNGUS OSALEDES AITAD: MTÜ Vägivallavaba Elu Kaitseks

Heelia Sillamaa on võitnud Eesti rahva südame siiraste sõnavõttude ning julge ajakirjanikuna. Täna näeb teda teles säramas ja hullumeelseid eksperimente läbi viimas ning ta kutsub Sind koos viie sõbraga telemaja kõige põnevamaid salapaiku ning telgitaguseid avastama. Teil avaneb võimalus panna ennast kingadesse, kus Heelia ise tavapäraselt on ja uurida teletöö, ajakirjanduse ning tema arvamuste-seikluste kohta. Heelia on suure kogemusepagasiga põnev jutukaaslane!

Sind ja sõpru ootab teleglamuur oma kõige suuremas eheduses, kaadritagused paigad, kuhu niisama ehk raske sattuda ning põnevad vestlused Heelia Sillamaaga.

Heelia Sillamaa on öelnud “Mina aitan!” – aita ka Sina ja võid juba õige pea koos sõpradega veeta põneva päeva teleajakirjaniku kingades ning juua telemajas kohvi ning saada aimu, kuidas see kõik päriselt käib. No ja mine tea, missuguse põneva katsumuse Heelia Sulle kohapeal välja mõtleb! 

100% osalusannetustest läheb MTÜ-le Vägivallavaba Elu Kaitseks. Anna oma panus, et vägivaldsetest peredest pärit inimesed saaksid vajalikku tuge ja abi!

MÄNGUS OSALEMISEKS TEE ANNETUS:

Saaja nimi: MTÜ Vägivallavaba Elu Kaitseks
Saaja konto: EE752200221073508211
Makse selgitus: Mina Aitan Heelia Sillamaa

NB! Auhinnamängu loosis osalemiseks on minimaalne annetus 5 EUR! Palun veendu ka, et makse selgitus saaks juhiste järgi, sest selle järgi teame, et annetus on tehtud käesoleva mängu raames ja osalete auhinna loosis.


AUHINNAMÄNGU DETAILID

  • Mängu alguskuupäev – 10.06.2020
  • Mängu lõppkuupäev – 09.07.2020 23:59
  • Kõik annetused lähevad 100% ulatuses otse MTÜ Vägivallavaba Elu Kaitseks toetuseks
  • Auhinnaks on Postimees Grupi maja ekskursioon (Kanal 2, Postimees, Elu24, erinevad raadiod) viiele inimesele koos lõbusate juttude ja telgitaguste juhtumitega.
  • Auhinna võitja nime avaldame auhinnamängu kodulehel ning kampaania sotsiaalmeedia kanalites.
  • Auhinna kättesaamine lepitakse kokku kahepoolselt sobivale ajale, arvestades sealjuures ka võimalikke COVID-19 piirangutest tingitud asjaolusid.
  • Auhind on välja pandud hea tahte alusel. Auhinnamängu korraldaja ei saa tagada, et auhind vastab Sinu personaalsetele ootustele.

KUIDAS SINU ANNETUS AITAB?
MTÜ Vägivallavaba Elu Kaitseks koondab kokku seitse ühingut, kes tegelevad vägivallavaba elu kaitsmisega, pakkudes nõustamist, koolitusi ja teavitustegevusi.

Organisatsiooni eesmärgiks on tagada vägivallast väljunud naistele ja lastele esmased ellujäämise vajadused. Kogutud raha eest on võimalik majanduslikult keerulistes oludes peredele osta toiduaineid või maksta näiteks nende kommunaalteenuste eest ning pakkuda tugiisikut ja mitmekülgset nõustamist.


VAATA KA TEISI AUHINNAMÄNGE: