KORDUMA KIPPUVAD KÜSIMUSED

Ei leidnud oma küsimusele vastust? Saada e-mail info@minaaitan.ee ja vastame Sulle esimesel võimalusel!

Mis on “Mina Aitan” kampaania?

“Mina Aitan” on heategevuslik kampaania, mille eesmärk on üheskoos kõigi heade Eesti inimestega ulatada abikäsi neile, kes seda praegustes keerulistes oludes vajavad.

Eesti erinevad tuntud ja toredad inimesed on öelnud kindlameelselt “Mina aitan!” ning loonud endale kõige südamelähedasema heategevusliku organisatsiooni tegevuse toetamiseks auhinnamängu. Sinul on võimalus kampaanias osaleda tehes vastavalt mängudes antud juhistele omapoolne annetus ning seeläbi osaled antud mängu lõppedes auhinna loosimises.

Kellele annetused lähevad?

Kõik auhinnamängu välja pannud tuntud inimesed said valida endale südamelähedase heategevusliku organisatsiooni, kelle tegevusi nad oma mängu raames toetada soovivad. 

Tehtavad annetused lähevad 100% ulatuses otse vastava heategevuslikule ühingule, kelle abiga loosime mängu lõppedes välja ka auhinna võitjad.

Kuidas mängus osaleda?

Mängus osalemiseks tee omalt poolt annetus antud inimese poolt välja valitud heategevuslikule ühingule (täpsem info ja juhised iga eraldi mängu all) ning seejärel osaled kampaania lõppedes välja pandud auhinna loosimises

Kas suurema annetuse korral on mul ka suurem tõenäosus võita?

Kampaania “Mina Aitan!”kõikide auhinnamängude loosis osalemiseks on minimaalne annetuse summa 5 EUR. 

Tehes suurema annetuse, toetad rohkemal määral antud heategevusorganisatsiooni tegevusi, kuid Sinu võiduvõimalus jääb samaks.

Anname kõigile võrdse võimaluse mängudes osalemiseks!

Hetkel on liikvel COVID-19. Kuidas auhind välja pannakse?

Auhindade kättesaamine lepitakse kokku auhinna välja pannud inimese ja võitja vahel kahepoolselt sobivaks ajaks, mil seda on taas turvaline teha.

Kuidas valitakse mängu võitja?

Iga mängu võitja loositakse kõikide annetanud osavõtnute seast välja juhusliku valikuga 14 päeva jooksul pärast auhinnamängu lõppemist. Iga auhinnamänguga on seotud üks heategevusorganisatsioon ning tehes annetuse osaled antud konkreetse auhinna loosis. Auhinnamängude võitjad teavitatakse kampaania kodulehel ja sotsiaalmeedia kanalites.

Kas alaealised võivad auhinnamängudes osaleda?

Alaealised võivad auhinnamängudes osaleda kui neil on olemas seadusliku esindaja või eestkostja nõusolek kampaanias osalemiseks ning see isik on tutvunud ja nõustub kampaania reeglite ja tingimustega.